טיולים חוויתיים בארץ ישראל היפה

טיולי משפחות

כמה כיף לטייל עם הילדים בשבת ! בטיול משפחות מודרך זוכים לחוויה מהנה ומגבשת להורים ולילדים. בוחרים ביחד מסלול הליכה ברמת הקושי הנכונה לכם ובמרחק נסיעה סביר מביתכם, ויוצאים לדרך. במסלול נהנה מהפעלות, משחקים והדרכות, כדי שהילדים שלנו ילמדו ויכירו את הארץ על כל גווניה. גם ההורים יקבלו ערך מוסף, עם הדרכות מעניינות מתובלות בעובדות פיקנטיות על האזור בו נטייל.

את המסלול נתבל בחוויה מיוחדת – פעילות יצירה בטבע, מדורה, משחקי גיבוש ואתגר ועוד. הרפתקה לכל המשפחה !

טיולי צילום

טיולים מודרכים בדגש על צילום, בסלולר או במצלמה מקצועית. 

חובבי צילום מקצועי?
הצטרפו אלי לטיול בו נגיע אל מקומות יפים, בשעות הפוטוגניות ביותר, ניתן דרור ליצירתיות ונצלם ביחד. נלמד טכניקות שישדרגו את הצילומים שלכם, שלמדתי בשנותי כצלם גיאוגרפי עבור “מסע אחר” ובמסעות צילום עצמאיים ברחבי העולם. הטיול ילווה בהדרכה מעניינת שתשדרג את החוויה.

מצלמים רק בסמארטפון?
הצטרפו לטיול בשילוב סדנת צילום סלולרית, בה תלמדו את הטיפים והטריקים שיאפשרו לכם להוציא את המיטב מהמצלמה שאצלנו בכיס. מתאים גם כסדנה מגבשת לכל אירוע: יום הולדת, מפגש משפחתי, מסיבת רווקות, בר/בת מצווה, חוג בית וכדומה.

טיול ליקוט ובישול צמחי בר

אילו צמחים גדלים בארץ שאפשר לאכול? איך מזהים צמחים אכילים בשלבי הצמיחה השונים? איזה מטעמים הכינו אבות אבותינו מהצמחים שליקטו, ואיזה מטעמים אנחנו יכולים להכין?

הצטרפו לסיור חוויתי בו נגלה את השפע האינסופי של הטבע ונתחבר אליו בדרך הטובה ביותר: דרך הבטן. נצא לסיור קליל במהלכו נלקט זרעים, נבטים, גבעולים, עלים ופירות, נקים מטבח שטח ונבשל ביחד ארוחה משובחת ומפתיעה. נגלה שצמחים "שוטים" הם דווקא אכילים ובריאים, נהנה מהשקט והיופי שמביאה איתה אומנות הליקוט ובעיקר נהנה ממאכלים טעימים שלא שיערנו שאפשר להכין לבד, בקלות ובפשטות!

הטיול מתאים למבוגרים, למשפחות עם ילדים ולבני נוער במסגרות שונות.

טיולים בהזמנה אישית

רוצים לחוות את הארץ מזווית אחרת? בואו איתי להכיר מקומות חדשים, לפגוש אנשים מרתקים ולטעום מאכלים יחודיים, בטבע או בעיר. טיול בהתאמה אישית מאפשר לנו לבנות ביחד את הטיול שהכי מתאים לקבוצה שלכם ולאופי הטיול המבוקש: גמלאים, ועדי עובדים, חברות וארגונים, טיולי בר מצווה וכדומה.

בטיולים אני שם דגש על מפגשים אנושיים באזור בו נטייל: בירוחם נפגוש את סאלימה באוהל הבדואי שלה, בפרדיס נשתה קפה בביתה של איבתיסאם, ובעיר העתיקה בירושליים נתארח בסטודיו של סופר הסתם גיימי. האוכל בטיול גם הוא נושא מרכזי: נטעם ממתקי גן עדן יחודיים בואדי ניסנאס, נהנה מאוכל מארונילבנוני בכפר גוש חלב ונתענג על ארוחה דרוזית בכפר חורפיש בגליל העליון

רוצים לגלות עוד? מלאו פרטים ואחזור אליכם